email[chráněno e-mailem]

Zavolej teď+86 730 8503612
+ 86 18807302601

EN

O NÁS

Domů>O nás>Profil společnosti

Changde New Materials Technology Co., Ltd. se nachází v Yueyang, národním historickém a kulturním městě. Je dodavatelem čistých chemických produktů a služeb zelené chemie s komplexním využitím zdrojů a nových chemických materiálů jako hlavní činnosti. Do konce prosince 2022 je v Číně již pět výrobních základen.

V souladu s firemním účelem „poskytování vysoce kvalitních produktů zákazníkům, poskytování platforem pro zaměstnance, poskytování výnosů pro akcionáře a přispívání hodnoty společnosti“ společnost aktivně vybudovala integrovaný a dvoukřídlý ​​obchodní model „komplexního využití zdroje + nové chemické materiály“, a je odhodlána stát se komplexním využíváním zdrojů a společností na výrobu nových chemických materiálů s potenciálem růstu. Vybudovala řadu základen komplexního využití zdrojů podporujících velké domácí podniky na výrobu kaprolaktamu.

Při systematickém řešení problému kaprolaktamových vedlejších produktů v průmyslu společnost rozšířila vývoj řady čistých chemikálií s vysokou přidanou hodnotou, jako je cyklohexenoxid, N-pentanol, cementové přísady atd., které poskytují zelené, nízkouhlíkové a řešení služeb cirkulárního rozvoje pro upstream a downstream podniky. Kolem propylenoxidové základny ve střední Číně společnost vyvinula polyetheramin, nový energetický materiál s větrnou energií jako aplikačním scénářem, a vybudovala speciální výrobní základnu nového materiálu, která poskytuje důležité materiály pro vývoj zelené a čisté energie. na pozadí „duální energetické kontroly“, „špičkových emisí oxidu uhličitého, uhlíkové neutrality“ a napomáhá nízkouhlíkové transformaci národní energetické struktury a zelené transformaci ekonomického rozvoje.

Společnost zavádí koncept rozvoje „zelený, charakteristický, výjimečný“ a zavazuje se k „zelenému“. Společnost intenzivně pěstuje komplexní využití zdrojů kaprolaktamu a je podnikem, který realizuje komplexní využití kaprolaktamu s dvojitým procesem a třemi odpady. Komplexní užitné produkty byly zařazeny do zvýhodněného katalogu Ministerstva financí a Státní daňové správy. Je jednou ze 108 vyspělých jednotek ochrany životního prostředí v ropném a chemickém průmyslu v Číně během období 13. pětiletého plánu. Zaměřte se na "charakteristické" produkty, abyste byli individuálním šampionem a podpůrným expertem v oblasti dělení. tržní podíl cyklohexenoxidu, methylcyklohexanu a 1,2-diaminocyklohexanu je v popředí, pomocné stavební materiály OSB jsou na mezinárodní pokročilé úrovni a výrobní kapacita polyetheraminu a polyetherpolyolu je v popředí domácích protějšků .

Společnost je třetí várkou specializovaných a sofistikovaných podniků, které vyrábějí nové a jedinečné produkty firem „malých obrů“. Spojením s vynikajícím rozvojem se společnost bude držet tržně orientovaného, ​​vytváření hodnot jako cíle, vědy a techniky jako podpory k dosažení udržitelného rozvoje. Společnost naplňuje poslání „Hledání vyspělé a výjimečné technologie, zachování integrity a ušlechtilého charakteru“, zavedla „trojici“ kolaborativní inovační systém výroby, marketingu a výzkumu, který přispívá k rozvoji.

Changde získal titul Vědeckého a technologického inovačního a podnikatelského týmu provincie Hunan, jedna osoba má zvláštní vládní příspěvek Státní rady a má platformy, jako je „Technologické centrum provincie Hunan“ a „Výhodová kultivace duševního vlastnictví v provincii Hunan Podnik".

Do konce prosince 2022 společnost autorizovala asi 65 patentů.

0QQ图片20220302152500